PVC Pencere Contası Değişimi

Pimapen Tamir Servisi

Conta Değişimi Önemi

Pvc pencelerin bu kadar yaygınlaşmasının en önemli nedeni ısı ve ses yalıtımı konusunda oldukça verimli olmalarıdır.

Zaman içerisinde içeriye ses ve ısı alan ahşap pencereler yerini pvc pencerelere bırakmış; pvc pencereler yalıtım güçleri ile konforu ve tasarrufu aynı anda mekanlara taşımıştır. Bu pencerelerde ısı ve ses yalıtımını sağlamaya yardımcı olan en önemli parçalar contalardır. Contalar pencerenin tam olarak kapanmasına ve içeriye istenmeyen hiç bir sesin ve havanın girmemesine yardımcı olmaktadırlar. Contalar da kullanımda olan her ürün gibi zamanla eskimektedirler. Eskime ile beraber artık görevini yerine getirmekte zorlanan contalar, mekanlara gürültü ve hava girmesi ile bakım ya da değiştirilme zamanlarının geldiğini belli etmektedirler. Pimapen tamiri yapan her firma conta değişimi yapabileceğini iddia etmekte olsa da, doğru contayı doğru şekilde değiştirmek uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Firmamızın uzman personeli conta bakımı ve değişimi konusunda da alınabilecek en iyi sonucu müşterilerine sunmaktadır.

Conta ismi tek olsa da piyasada pek çok farklı conta çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler arasından hangisinin değişimi yapılacak pencereye uygun olduğunu bulmak konu hakkında herhangi bir bilgisi olmayan birisi için imakansız denebilecek kadar zor bir durumdur. Doğru seçim yapılmadığı takdirde contalar değiştirilseler bile içeriye hava ve ses almaya devam edeceklerdir. Bu durum ise yeniden bir conta alınması yani masraf üzerine masraf çıkması anlamına gelecektir. Ayrıca harcanan zaman da unutulmamalıdır. İşte bu nedenle işinin uzmanı olan firmamız conta bakım ve değişimi konusunda tüm İstanbul’a hizmet sunmak için telefonun diğer tarafında ulaşmanızı beklemektedir. Conta değişimi sonrasında, eğer değişim doğru bir şekilde yapılmış ise pencerelerin ilk günkü gibi yalıtım sağlayabileceği unutulmamalıdır.

Henüz Eklenmemiştir.Firmamız yılların verdiği deneyimle tüm Türkiye’ye pimapen, ayna, duşakabin ve dekorasyon malzemeleri satışı da yapmaktadır. İstanbul pimapen tamiri ve Türkiye geneli pimapen satışı için iletişim yollarımız aşağıdadır.

Henüz Eklenmemiştir.

Henüz Eklenmemiştir.

Henüz Eklenmemiştir.

+90 532 663 95 58
+90 537 403 31 58