Cam Servisimiz

Cam Servisimiz

Evinizin ısı yalıtımı için seçeceğiniz cam modeli oldukça önemlidir. Özellikle kış aylarında ısı yalıtımını sağlamak ve evinizi soğuklardan korumak için ısı cam önerilmektedir. Isı cam modellerinde cam içeriden terleme yapmaz ve neme neden olmaz. Bununla birlikte çift cam olarak tasarlanmış olan ısı cam, performans fiyat olarak en çok tercih edilen cam modelidir. Isı cam fiyatları metre büyüklüğüne göre değişmekte olup, bizimle iletişime geçerek ısı cam teklifi alabilirsiniz.

Diğer Cam Çeşitleri

Lamine cam, bir çok alanda çok çeşitli nedenler ile tercih edilmektedir. İki cam arasına sağlam ve kalın kimyasal bir maddenin yerleştirilmesi ile elde edilen lamine cam, oldukça sağlamdır. Genel olarak kullanım yerleri, dükkan vitrin camları, ofis, mağaza, avm, işyeri gibi bir çok yerde lamine cam uygulamalarını görebilirsiniz.

Camın özel temperleme fırınlarından geçmesinin ardından soğuk hava ile camın şoklanma işlemine temperleme denilmektedir.

Yılmaz Pimapen olarak temperli cam imalatı ve montaj hizmetleri vermektedir. Sizlerden gelen ölçü, ebat ve kalınlıklara göre temperli cam işleme alınıp, sizlere teslim edilmektedir. Temperli camlar normal düz camlara oranla oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle hassas kullanım gerektiren alanlarda tercih edilmektedir.

İhtiyacınız olan ölçüyü bizimle paylaşarak lamine cam, temperli cam, buzlu cam, düz cam, jaluzi cam, reflekte cam, renkli cam, kalorajlı cam ve diğer cam çeşitleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. Aynı zamanda satış olmaksızın cam montaj hizmetimiz de mevcuttur. Aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

+90 532 663 95 58

+90 537 403 31 58

+90 532 663 95 58
+90 537 403 31 58