Panjur Tamiri

Panjur Servisi

Motorlu Panjur Tamiri

Evlerde ve ofislerde pencere sistemlerini ve garajları, yağıştan ve hırsızlık olaylarından koruyan sistemlere panjur denir.

Panjurlar iki çeşittir; manuel ve otomatik panjurlar. Manuel panjurlarda kepenk arızaları ve kepenk ipliği problemi vardır. Otomatik panjurlarda ise motor ve güç kaynağı arızalar çıkartmaktadır. Bu problemlerin tekrar etmemesi için ekibimiz panjur tamiri yapmaktadır. Dileyenlerin uygulama sırasında sordukları panjur tamiri nasıl yapılır sorusu ustalarımız tarafından özenle açıklanmaktadır. Arıza çıkartan bölümler yenileri ile değiştirilmektedir.

Panjurların Doğru Çalışması İçin Yapılması Gerekenler

Evlerinizin pencere ve garaj bölümlerini koruyan panjurlar sizleri yağıştan uzak tuttuğu gibi güvenliğinizi de sağlamaktadır. Panjurlar her cihaz gibi zamanla aşındığı için kontrol ettirilmelidir. Panjurlarını tamir ettirmek isteyip fiyat araştıranlara panjur tamiri fiyatları hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Evlerde ve ofislerde kullanılan otomatik panjur ve kepenkleriniz için ekibimiz otomatik panjur ve kepenk tamiri servisi vermektedir.

Henüz Eklenmemiştir.

Henüz Eklenmemiştir.

Henüz Eklenmemiştir.

+90 532 663 95 58
+90 537 403 31 58