Duşakabin

Duşakabin Servisleri

Duşakabin Nedir?

Duşakabin banyonuzun en önemli kısmı ve o kısımdaki sorunlar hem size hem de alt komşunuza sıkıntı yaratması an meselesi.

Ne kadar iyi bir montaj gerçekleşirse duşakabin için o kadar iyi demektir. Banyonuza su gelmemesini istiyorsanız kapılarını duş alırken kapatmanız ve giderini her zaman açık tutmanız önemlidir. Bu nedenle duşakabin banyonuzda önemli bir yer tutar. Duşakabininizin uzun ömürlü ve kullanışlı olması açısından tekerlerinin yağlanması ve raylarının her zaman temiz tutulması kullanım ömrünü uzatacaktır. Yetkili duşakabin servisimize ulaşıp gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Ucuz duşakabin servisimiz ile sizlere hizmet verme durumundayız. Duşakabinin alt kısmına mermer ya da küvet koyabilirsiniz. Duşakabin markaları hakkında gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Duşakabin montajı nasıl yapılır?

Evinizde bulunan duşakabinin montajı gerekli vidalar ve duşakabinin rengine göre silikon ile sağlamlaştırılmalıdır. Duşakabinler tekneli ve teknesiz olarak ikiye ayrılır. Firmamız tarafından duşakabin teknesiz ve istediğiniz şekillerde siz müşterilerimize sunmaktayız. Genellikle duşakabinler camlı ve üzerine desen işlemeli olarak kullanılır. Duşakabinler montajı iyi yapılması halinde çok uzun boyunca kullanılabilir. Tekerlekleri bakımından düzgün itilip çekildiğinde sizin kullanmanız açısından önemli bir yer edinmektedir. Duşakabinin açılır kısımlarında bulunan mıknatıslar sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan kolay kapayabilirsiniz. Kabinlerin pileksi ve duşakabin cam aralarında ne fark olduğunu bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Modelleri açısından farklı şekillerde görünebilir kapıları farklı açılarda açılabilir. Köşeli ve düz olarak iki çeşit kabin tip vardır. Desenlerine göre duşakabin modelleri ve şekillerini siz değerli müşterilerimize katalog ile göstererek tam olarak istediğiniz duşakabini sizlere ulaştırıyoruz. Duşakabinler fiyatlarını göze alınarak bakılırsa camlı duşakabin pileksi duşakabine göre daha pahalıdır tabi ki kullanım açısından daha rahattır. En ucuz duşakabin fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayıp gerekli bilgileri rahat ve kolayca öğrenip istediğiniz duşakabini banyonuza montajını yaptırabilirsiniz.

Henüz Eklenmemiştir.

Henüz Eklenmemiştir.

Henüz Eklenmemiştir.

+90 532 663 95 58
+90 537 403 31 58