Motorlu Kepenk

Motorlu Kepenk Servisi

Motorlu Kepenk Nedir?

Kepenkler garaj kapıları, otopark kapıları ve iş yerlerinin korunması için yapılmaktadır.

Evlerde daha az tercih edilen bu sistemler genellikle koruma ve güvenlik amaçlı yapılır. Motorlu kepenk dediğimiz bu sistemler tamamen alüminyum malzemeler bir araya getirilerek oluşturur. Kepenkler dükkan ve iş yerlerinde kullanıldığı için otomatik ve uzaktan kumandalı ve güç kaynağı destekli şekilde yapılır. Güç kaynağının konulmasının genel amacı yeterli akım gelmediğinde ya da elektrik kesintilerinde kumanda ile kepenk kontrolü yapılması açıp kapanması için kullanılmaktadır. Bu nedenle otomatik kepenk ümraniye servisimiz ile bizlere ulaşabilir ve aklınıza takılan her soruyu sorup gerekli bilgileri tarafımızdan ilgili bir şekilde alabilirsiniz. Önceden de belirttiğimiz gibi kepenkler güvenlik amacı ile yapıldığından alüminyum ve kalın malzemeden yapılır. Ne kadar iyi bir kepenk montajınız yapılırsa o kadar rahat kullanabilirsiniz. Otomatik kepenk istanbul olarak kepenkler hakkında bilgi almak istiyorsanız bizlere numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Ne Amaçla Kullanılır?

Kepenkler güvenlik amaçlı ev ve iş yerinizi korumak önlem almak amacıyla yapılır. Kepenkler sağlamlık ve ucuzluk açısından değerlendirir. Otomatik kepenkler kumanda ile yöneltilmekte olup, güç kaynağı ile desteklenmektedir. Güç kaynakları elektrik kesilmelerinde akımın yeterli olmadığı durumlarda devreye girer ve kumanda ile kontrol edilip yukarı ve aşağıya oynatılmasında yardımcı olur. Çelik kepenk mi alüminyum kepenk mi sorusunu bize ulaşıp gerekli teknik bilgileri alabilirsiniz. Alüminyum içi dolu köpüklü olarak adlandırılan kepenkler normal kepenklere göre daha ağır bir malzemedir. Kepenklerin ağır olması daha sağlam veya daha uzun ömürlü olacağı anlamına gelmez. Kepenklerin motorları bazen bazı uzun ve ağır paletleri çalıştırmayabilir. Otomatik kepenk sistemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Kepenklerde kullanılan motorlar inişli ve çıkışlıdır. Kepenklerin montajları sırasında paletleri taşıyan borunun uzunluğu çok uzun olmamalıdır.

Eğer borunun uzun olma durumu var ise kepenk belirli mesafe aralıklarında bölünür. Daha kullanışlı olmasını sağlamasının yanında daha kepenklerin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Otomatik kepenk motoru hakkında tüm bilgileri bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Kepenklerin fiyatları da boylarına ve genişliklerine göre artabilir azaltabilir. Otomatik kepenkler istediğiniz iş yerlerinize, evlerinize ve garaj girişlerinize rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Otomatik kepenk ikitelli servisimiz ile kepenkleri eskisinden çok daha iyi bir hale getirip sizlere rahatlıkla teslim ediyoruz. Çelik kepenkler malzeme farklılığından dolayı alüminyum kepenklere göre daha pahalıdır.Otomatik kepenk m2 fiyatı firmamız tarafından istediğiniz yere gelinip keşif yapılarak gerekli ölçüler alınarak tarafınıza teslim edilmektedir.

Henüz Eklenmemiştir.

Henüz Eklenmemiştir.

Henüz Eklenmemiştir.

+90 532 663 95 58
+90 537 403 31 58