Motorlu Panjur

Motorlu Panjur Servisi

Motorlu Panjur Nedir?

Panjurlar genellikle ev tipi yapılıp pencerenizin ve odanızı güneşten korumaya yardımcı olur.

Panjurlar manuel yani ipli sistem ve otomatik motorlu panjur sistem olarak bulunur. Manuel sistemler el kuvveti gerektiren ve en az iki senede bir bakım yapılması gereken sistemlerdir. Panjurlar makaslı ve düz olmak üzere şekilleri bakımından da ayrılır. Makaslı sistem diye hitap ettiğimiz panjurlar mekanizmasında bulunan makaslar arayıcılığı ile ileri doğru açılır, panjurunuzu tamamen üst kısma toplamanızı gerektirmez. Otomatik panjur ev için kullanılmakta olup yüksek katlardaki pencerelerinizin aşırı güneşten birazda olsa korumasına yardımcı olur. Bahçe katlarındaki pencerelerin hırsızlara karşı güvenliksiz olduğunu düşünüyorsanız panjur ile hırsızlara karşı caydırıcı bir önlem almanız mümkün. Zamanla motorlu panjurun da bakıma ihtiyacı vardır elbette. Bakımlarını yaptırmak veya yeni bir panjura ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gereken teknik servisimizi aramanız. Panjur İstanbul olarak sizlere yenilikçi anlayışımızla hizmetin en iyisini sunmak istiyoruz. Panjurunuz iplerini ve mekanizmalarını itina ve titizlikle tamir ederek sizlere sunuyoruz.

Panjurların Genel Parçaları Nelerdir?

Bir panjurda bulunması gereken parçalar palet, paletin toplanacağı boru, direk ve üst kısmı kapatan kapaktan oluşur. Panjurlar motorlu ve manuel olarak iki farklı çeşitle bulunur. Manuel panjurlar için paletler alüminyum palet, alüminyum içi köpük dolu palet ve plastik paletler bulunur. Yazın sıcağından, kışın dondurucu soğuklar için köpük dolu alüminyum paletler daha iyidir. Firmamız tarafından panjur fiyatları 2018 sizler için düzenledik. Pencereniz için en uygun panjur tipini size anlatıp uygulamasını yaptıktan sonra montajını yapıp teslim ediyoruz. Senelerdir bu işin içinde bulunup müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için çabalıyoruz. Panjur imalatı istanbul olarak kendi iş yerimizde kendi imalatımız ile hizmet veriyoruz.Panjurun bildiğiniz üzere temizlenmesi zordur bu yüzden makaslı sistem öneriyoruz eğer evinizde kullanmak istiyorsanız. Makaslar sayesinde ileriye doğru açtığınız tarafın diğer kısmına çok rahat ulaşabilir temizleyebilirsiniz.

İstanbul panjur firmaları olarak sizler için en iyisini sunmak istiyoruz. Otomatik panjur tercih ediyorsanız size motorun en iyisini ve garantilisini tavsiye ediyoruz. Panjurlar pencerenizi ve pencere camlarınızı soğuk ve güneşten korur. İstediğiniz şekilde toplayabildiğiniz gibi sonuna kadar toplayıp güneşten rahatça faydalanabilirsiniz. Motorlu panjur fiyat hesaplama gibi sorularınızı bizi arayarak sorup panjurlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Panjur ihtiyaçlarınız için bizi arayabilir istediğiniz şekilde panjurunuzu yaptırabilirsiniz.

Henüz Eklenmemiştir.

Henüz Eklenmemiştir.

Henüz Eklenmemiştir.

+90 532 663 95 58
+90 537 403 31 58